Strony internetowe Gniezno | ZADZWOŃ DO NAS: 510 856 606

USŁUGI INTERNETOWE GNIEZNO

STRONY INTERNETOWE I POZYCJONOWANIE

Biuro projektowe stron internetowych

Dojeżdżamy do Klienta na konsultacje, prowadzimy projekt kompleksowo, oferujemy wsparcie polonisty, grafika, specjalisty od pozycjonowania stron, rozmawiamy przystępnym, zrozumiałym dla każdego językiem, nie używamy wielkich słów technicznych

22 LATA DOŚWIADCZENIA | PONAD 150 KLIENTÓW

 
E
Czytasz:

Usługi Internetowe w Gnieźnie Strony WWW

Usługi Internetowe Gniezno

Usługi internetowe

Firma internetowa

Jesteśmy firmą świadczącą usługi internetowe. Dojeżdżamy do Klientów, prowadzimy i realizujemy usługi tworzenia i obsługi stron www.

Poniżej krótko specyfikujemy usługi, w jakich się specjalizujemy.

Projektujemy uruchamiamy i obsługujemy

PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Usługi projektowania i obsługi stron internetowych

Zagadnienia stworzenia strony, która miałaby spełniać swoją funkcję, czyli stawać się efektywną, są tak złożone, że najczęściej nie zdajemy sobie sprawy z szeregu konieczności, jakie niesie ze sobą profesjonalne projektowanie.

Te konieczności obejmują tematy treści na stronie, nawigacji, rozmieszczenia, ilości treści, a później grafiki i wyszukiwalności tej strony w wyszukiwarkach zarówno polskich jak i zagranicznych, np. w przypadku wersji językowych.

Strona internetowa to swoisty i niepowtarzalny folder informacyjno-reklamowy, dostępny dla Państwa klientów 24 godziny na dobę. Musi być czytelna, "żywa", a więc aktualizowana, i co najważniejsze, zgodna z określonymi przez Google zasadami dot. pozycjonowania. Najsprawniej takie zlecenie poprowadzi i zrealizuje zespół specjalistów, w którym poszczególne etapy projektu będą realizowały osoby za nie odpowiedzialne: ekspert doradca, który poprowadzi przygotowanie z Państwem materiałów; polonistka, która je sprawdzi i doredaguje; pozycjoner, który zaplanuje i wdroży mechanizmy pozycjonowania strony; czy wreszcie programista, który zbuduje kod wewnętrzny strony.

Stworzenie takiej strony zajmie sporo czasu i Państwu, i specjalistom ją tworzącym.

Więcej informacji »

Pozycjonowanie stron internetowych

Skrojone na miarę Państwa potrzeb

Pozycjonowanie ma na celu zapewnienie stronie właściwej jej wyszukiwalności w sieci po konkretnych słowach kluczowych związanych bezpośrednio z jej tematyką. Pomaga to potencjalnie szukającym łatwo znależć taką stronę, a tym samym informacje o firmie. Pozycjonowanie to proces, który trwa cały czas wtedy, kiedy zależy nam, aby strona była znajdowalna, a bardziej fachowo pisząc: dostęna dla szukających. Nasza firma zajmuje się obsługą takich usług z powodzeniem od wielu lat. Pozycjonujemy strony Naszych Klientów zajmując dla Nich czołowe miejsca w wyszukiwarkach. Jeżeli szukają Pańswo takich rozwiązań - zapraszamy do kontaktu z nami. Ekspert naszej firmy dojedzie do Państwa na niezobowiązujące spotkanie w tej sprawie, odpowie na wszelkie pytania i zaproponuje możliwe rozwiązania specjalnie dostosowane do Państwa konkretnej strony internetowej.

Więcej informacji »

Aktualizacje i modyfikacje stron internetowych

Aby strona "żyła" i spełniała swoją misję

Wykonujemy aktualizacje stron internetowych na zlecenie i modyfikacje stron www. Z uwagi na nasze wieloletnie doświadczenie, jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania, których najczęściej próżno szukać w firmach konkurencyjnych. Nasza firma posiada dział techniczny zajmujący się wykonywaniem aktualizacji i modernizacji stron internetowych dla naszych obecnych i przyszłych Klientów. Jesteśmy firmą świadczącą usługi internetowe na najwyższym poziomie, podchodząc do swojej pracy z ogromnym zaangażowaniem, wkładając pasję, wiedzę i doświadczenie.

Więcej informacji »

Strony internetowe

Zaprojektujemy stronę dla Ciebie według najnowszych trendów estetycznych i w oparciu o obowiązujące standardy. Uruchomimy, wdrożymy i będziemy aktualizować lub damy narzędzia do samodzielnej aktualizacji.

Aktualizacje i modernizacje

Jeżeli masz już dosyć niekompetencji obecnie obsługującej Cię firmy - skontaktuj się z nami i przenieś obsługę swojej strony do nas. Jeżeli potrzebujesz firmy, która zmieni i zadba o wizerunek Twojej strony w sieci - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pozycjonowanie stron

Zapewnimy Twojej stronie możliwie najlepszą wyszukiwalność w sieci po ustalonych słowach lub frazach kluczowych. Z nami odczujesz różnicę w efektywności Twojego wizerunku w Internecie.

ZESPÓŁ SPECJALISTÓW OTONET

Specjaliści od stron internetowych i pozycjonowania

62-200 Gniezno, woj. wielkopolskie
ul. Mieszka I 16c/12

Zespoły: ekspertów i techniczny

Główne kontakty telefoniczne Otonet

Eksperci, doradcy Klienta: +48 510 856 606
Zespół techniczny firmy: +48 510 856 605

Kontakt awaryjny, poza godzinami pracy »

GODZINY PRACY I DOSTĘPNOŚCI

Eksperci, doradcy Klienta
pn. - pt.: 10:00 – 20:00
sob., niedz.: [rozwiń »]

Zespół techniczny firmy
pn., śr.: 10:00 – 20:00
wt., czw., pt.: 9:00 – 16:00
sob., niedz.: [rozwiń »]

KONTAKT MAILOWY

Eksperci, doradcy Klienta, e‑mail: pokaż adres e-mail
Zespół techniczny firmy, e‑mail: pokaż adres e-mail

Zamów kontakt ze strony eksperta »

Poznaj nas, zanim zdecydujesz się na współpracę

Dla Państwa wygody, to ekspert naszej firmy dojeżdża do Państwa. Wystarczy zadzwonić i zaprosić eksperta na rozmowę w sprawie usługi, o jakiej Państwo myślą. Ekspert bezpłatnie* dojedzie na spotkanie z Państwem, w promieniu 70 km od Gniezna.
Telefon do ekspertów: 510 856 606

Strony Internetowe Gniezno