Strony internetowe Gniezno | ZADZWOŃ DO NAS: 510 856 606

ROBIENIE STRON INTERNETOWYCH GNIEZNO

STRONY INTERNETOWE I POZYCJONOWANIE

Biuro projektowe stron internetowych

Dojeżdżamy do Klienta na konsultacje, prowadzimy projekt kompleksowo, oferujemy wsparcie polonisty, grafika, specjalisty od pozycjonowania stron, rozmawiamy przystępnym, zrozumiałym dla każdego językiem, nie używamy wielkich słów technicznych

18 LAT DOŚWIADCZENIA | PONAD 150 KLIENTÓW

 
E
Czytasz:

Zakładanie Stron Internetowych Gniezno

Zakładanie stron www

Robienie stron internetowych

Zakładanie stron internetowych Gniezno

Profesjonalny zespół doświadczonych grafików, programistów, pozycjonerów, polonistów i tłumaczy językowych

Jesteśmy otwarci na każdy kontakt z Państwa strony

Chętnie porozmawiamy i telefonicznie szkicowo naświetlimy możliwości

Jednak w przypadku konkretnego zainteresowania obsługą z naszej strony, z pewnością zaproponujemy niezobowiązujące spotkanie z ekspertem bezpośrednio w Państwa firmie.

Spotkanie z ekspertem - to niezobowiązująca konsultacja merytoryczna.

Zawsze najlepiej jest się spotkać, przedstawić możliwości, ceny i procedury. Takie spotkanie pozwoli Państwu zadecydować, czy będziecie chcieli powierzyć obsługę swojej strony w nasze ręce. Spotkanie jest bezpłatne* i niezobowiązujące, a ekspert dojedzie do Państwa również bezpłatnie* w promieniu 70 km od Gniezna.

Terminowość, dokładność i rzetelność

Możemy to Państwu zagwarantować, ponieważ nasza firma do realizacji tego typu zleceń aktualizacji dla Naszych Klientów oddelegowała odrębnego technika‑webmastera, który w profesjonalny sposób realizuje te zadania od kilku lat. Ma doświadczenie i jest mocno osadzony w tym temacie. Dzięki temu, nie ryzykujecie Państwo utracenia spójności wyglądu strony oraz zyskujecie pewnosć, że aktualizacje opublikowane będą nie tylko terminowo, rzetelnie i dokładnie wg wytycznych, ale również, że zostaną zamieszczone estetycznie i w sposób taki, jaki nakazują obecne trendy wizualizowania treści na stronach.

Modyfikacje i zmiany stron internetowych

Kiedy zaistnieje konieczność dokonania gruntownej przebudowy strony, jej liftingu, odświeżenia, wtedy również możecie Państwo zwrócić się do nas. Ekspert naszej firmy dojedzie do Państwa i wspólnie zbudujecie plan i zakres ramowy takich zmian. Później grafik i webmaster naszej firmy w oparciu o informacje przekazane od eksperta, wykonają szkic projektowy planowanych zmian. Po ich weryfikacji przez Państwa technicy przystąpią do wdrożenia zmian, a po kolejnej weryfikacji do opublikowania ich. Modyfikacje i odświeżanie strony to procesy powszechnie stosowane w sytuacji, kiedy zależy nam, aby dana strona nabrała "nowego blasku" przy niższym niż w przypadku budowania nowej strony nakładzie finansowym.

Zadzwoń i porozmawiaj

Napisz lub poczytaj więcej

Jeżeli szukają Państwo nowej firmy obsługującej Państwa w zakresie usług i obsługi strony internetowej, zapraszamy do kontaktu z ekspertem naszej firmy.

Konsultacja w sprawie możliwości, jakie możemy mieć dla Państwa oraz weryfikacja Państwa potrzeb i oczekiwań, jest dla nas niebywale istotna.

Dlatego zawsze, w takiej sytuacji proponujemy spotkanie, na które ekspert naszej firmy dojedzie bezpłatnie* w promieniu 70 km od Gniezna.

Zawsze proponujemy konsultację

W każdym przypadku ropoczęcia współpracy w zakresie aktualizacji lub modyfikacji strony internetowej wymagana będzie konsultacja ze specjalistą z naszej strony. To wstępne, niezobwiązujące spotkanie z ekspertem naszej firmy, celem przedstawienia rozwiązań i możliwości, jakimi możemy dla Państwa dysponować.

Przenieś swoją stronę do nas

Kiedy masz już dosyć innych firm

Jeżeli masz już dosyć niekompetencji i nierzetelności obsługującej Cię obecnie firmy, Twój osobisty doradca internetowy nie ma dla Ciebie czasu, a telefon firmy nie odpowiada lub co gorsza zlecasz aktualizację strony i miesiącami czekasz aż materiały zostaną umieszczone na Twojej stronie, to przenieś obsługę swojej strony do nas i skorzystaj z naszych usług. My zachowujemy zadeklarowane terminy i dbamy o zadowolenie Klienta.

Jeżeli zdecydujesz się zlecić nam całościową obsługę w zakresie zagadnień internetowych, bardzo szybko odczujesz różnicę. Poprawimy błędy popełnione przez Twojego poprzedniego opiekuna, w pełni przejmiemy obsługę Twojego serwisu, poczty, a nawet adresu internetowego. Zrobimy też wszystko, aby Twoja strona właściwie była wyszukiwalna w Internecie. Nasze usługi nie należą do tanich, gdyż są to pakiety z wyższej półki, jednak wielu z naszych obecnych Klientów docenia je, ponieważ cenią sobie profesjonalizm. Mamy opinię drogich, ale skutecznych i rzetelnych. Jeżeli nie jesteśmy w stanie czegoś wykonać to informujemy o tym wprost i próbujemy znaleźć równoległe rozwiązania. Od nas uzyskujesz rzetelne, przejrzyste i przeniesione na zrozumiały język informacje, z zakresu naszej specjalizacji. Aby dowiedzieć się, jakie są możliwości współpracy z nami oraz poznać bliższe szczegóły "przejścia" do nas konieczne jest spotkanie z naszym ekspertem.

Konsultacja w sprawie strony internetowej

Najrozsądniejszy początek

Temat strony internetowej to poważny temat, którego My jako firma, "nie załatwiamy" przez telefon. Jeżeli zatem jesteś zainteresowany naszą obsługą w tym zakresie - z pewnością zaproponujemy spotkanie. Nasi eksperci są mobilni i dojeżdżają bezpośrednio do zainteresowanych Klientów - wystarczy się umówić na spotkanie. Konsultacja ze specjalistą naszej firmy to niezobowiązujące do niczego, bezpłatne* spotkanie, na którym dowiesz się wszystkich szczegółów dotyczących możliwości naszej obsługi z zakresu stworzenia strony internetowej i kompleksowej obsługi w tym zakresie, którą zawsze nierozerwalnie oferujemy Naszym Klientom. Na spotkaniu dowiesz się również, w jakiej cenie oferujemy usługi, jakie Cię interesują.

Konsultacja w sprawie pozycjonowania

Porozmawiaj ze specjalistą

Jeżeli myślisz o pozycjonowaniu swojej strony internetowej to umów się ze specjalistą i pomyśl razem z nim. Specjalista dojedzie do Ciebie, doradzi, przedstawi możliwości, w przypadku wątpliwości lub zagadnień problematycznych zaproponuje rozwiązania. Ustalicie razem słowa i frazy kluczowe, wykonacie badania popularności słów kluczowych i zbadacie, jakie koszty należałoby ponieść, aby osiągnąć zadowalające efekty. Specjalista dojedzie do Ciebie bezpłatnie*, w promieniu 70 km od Gniezna.

Zakładanie stron Gniezno

Strony Internetowe

Na miarę Twoich potrzeb

Wszystko w pełni kompleksowo i z dojazdem bezpośrednio do Klienta. Strony Gniezno jest marką wewnętrzną firmy Otonet dedykowaną Klientom z Gniezna i okolic.

Poczytaj więcej o Zespole Otonet

Zakładanie stron internetowych

PROJEKTUJEMY, WYKONUJEMY, AKTUALIZUJEMY STRONY INTERNETOWE

Profesjonalne projektowanie i wdrażanie stron www

Każdego Klienta obsługujemy dojeżdżając osobiście, weryfikując jego potrzeby i oczekiwania. Proponujemy rozwiązania skrojone na miarę jego potrzeb i każdy projekt realizujemy z indywidualnym podejściem do zagadnienia. W projektowaniu wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie najbardziej jak się da, aby uzyskać dla Klienta jak najlepszy efekt wizerunku w sieci.

Otonet to firma internetowa z Gniezna z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się rozwiązaniami internetowymi w zakresie wizerunku i promocji w Internecie.

Naszymi Klientami są małe i średnie firmy, instytucje, a także osoby prywatne. Dysponujemy własnym działem technicznym, w którym projektem opiekują się webmasterzy, wyspecjalizowany grafik komputerowy, copywriter i polonistka oraz technicy. Całość zewnętrznej obsługi zapewnia wykwalifikowany specjalista ekspert oddelegowany do obsługi każdego projektu.

Nasze realizacje
Projekty jakie zrealizowaliśmy oraz ceny, poznasz na bezpośrednim niezobowiązującym spotkaniu z ekspertem naszej firmy.

Strony internetowe

Zaprojektujemy stronę dla Ciebie według najnowszych trendów estetycznych i w oparciu o obowiązujące standardy. Uruchomimy, wdrożymy i będziemy aktualizować lub damy narzędzia do samodzielnej aktualizacji.

Aktualizacje i modernizacje

Jeżeli masz już dosyć niekompetencji obecnie obsługującej Cię firmy - skontaktuj się z nami i przenieś obsługę swojej strony do nas. Jeżeli potrzebujesz firmy, która zmieni i zadba o wizerunek Twojej strony w sieci - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Pozycjonowanie stron

Zapewnimy Twojej stronie możliwie najlepszą wyszukiwalność w sieci po ustalonych słowach lub frazach kluczowych. Z nami odczujesz różnicę w efektywności Twojego wizerunku w Internecie.

ZESPÓŁ SPECJALISTÓW OTONET

Specjaliści od stron internetowych i pozycjonowania

62-200 Gniezno, woj. wielkopolskie
ul. Mieszka I 16c/12

Zespoły: ekspertów i techniczny

Główne kontakty telefoniczne Otonet

Eksperci, doradcy Klienta: +48 510 856 606
Zespół techniczny firmy: +48 510 856 605

Kontakt awaryjny, poza godzinami pracy »

GODZINY PRACY I DOSTĘPNOŚCI

Eksperci, doradcy Klienta
pn. - pt.: 10:00 – 20:00
sob., niedz.: [rozwiń »]

Zespół techniczny firmy
pn., śr.: 10:00 – 20:00
wt., czw., pt.: 9:00 – 16:00
sob., niedz.: [rozwiń »]

KONTAKT MAILOWY

Eksperci, doradcy Klienta, e‑mail: pokaż adres e-mail
Zespół techniczny firmy, e‑mail: pokaż adres e-mail

Zamów kontakt ze strony eksperta »

Poznaj nas, zanim zdecydujesz się na współpracę

Dla Państwa wygody, to ekspert naszej firmy dojeżdża do Państwa. Wystarczy zadzwonić i zaprosić eksperta na rozmowę w sprawie usługi, o jakiej Państwo myślą. Ekspert bezpłatnie* dojedzie na spotkanie z Państwem, w promieniu 70 km od Gniezna.
Telefon do ekspertów: 510 856 606

Strony Internetowe Gniezno